כתב אישום הוגש השבוע כנגד תושב נס ציונה בשנות השלושים לחייו, בגין ייבוא, ייצור, מסחר ואספקת סמים. הדרך שבה בחר להעביר את הסמים ללקוחותיו, הייתה לא שגרתית.

צילום: הרצל יוסף

בכתב אישום שהוגש בבית משפט השלום ברחובות, מפורט בהרחבה כיצד הנאשם, תושב נס ציונה, ניהל את עסקיו. כאשר לצורך מכירת קאנביס, הוא אסף קופסאות של תרופות ונעזר בנהג מונית. 

כך למשל מפורט כיצד במקרה אחד הזמין מונית ספיישל לביתו, נתן לנהג המונית שתי קופסאות 'אקמול' ו'אדוויל פורטה' שבתוכן היה סם מסוג קנאביס. לנהג צירף פתק ובו כתובת ברחוב מוסקוביץ ברחובות, הכיתוב: "נותן 300". על פתק נוסף נכתבו פרטיה של אישה מקריית עקרון והכיתוב: "נותנת 600".

לפי הסיכום בין הנאשם לנהג המונית, הנהג אמור היה להעביר את החפיסות לכתובות שעל הפתקים, לגבות כסף מהאנשים ולחזור להביא את הכסף לנאשם, ואז יקבל תשלום עבור השירות. 

הוא לא ציפה שהשוטרים יתערבו בתוכניותיו. בצומת הרחובות ויצמן פינת רחוב המדע בנס ציונה, עוכב נהג המונית ע"י המשטרה. הם אמנם לא סבלו מכאב ראש, אך הצליחו לאתר את הקנאביס בתוך חפיסות האקמול. 

הנאשם עצמו נתפס בעודו רוכב על אופניים חשמליים, ובכליו סמים רבים מסוג קנאביס, כלי עישון ו-2,170 שקלים במזומן. בהמשך ערכו השוטרים חיפוש בביתו, ומצאו במקלחת הבית קערה גדולה ובה קנאביס במשקל של 2.0140 גרם, קופסת סיגריות ובה חשיש במשקל של 2.1969 גרם.

השבוע כאמור הוגש נגדו כתב אישום.