שלושה צעירים תושבי נס ציונה לא אהבו את בת הזוג החדשה של אביהם, וניסו לשכנע אותו להיפרד ממנה. לאחר שלא הצליחו במשימתם, הם החליטו לתקוף אותה ולהסביר לה בדרכים אלימות שלא כדאי לה להמשיך במערכת היחסים הזו. זה הסתיים בטיפול בבית החולים ובהגשת כתב אישום נגד השלושה.

צילום: ShutterStock

האחים, בני 18, 21 ו־23, קבעו ביניהם לפגוש את בת הזוג של האב ולתקוף אותה כדי להעביר לה מסר מאיים.

על פי כתב האישום, לקראת השעה 4:00 לפנות בוקר, הם הגיעו לביתה באיזור רחובות, והחנו שם את הרכב. השלושה ידעו כי היא אינה בביתה ואמורה לחזור, ולכן המתינו עד להגעתה. חצי שעה לאחר מכן הגיעה האישה, ורגע לפני שכיבתה את מנוע הרכב, הושלכה אבן גדולה לעבר הדלת.

בטרם הספיקה האישה להתעשת, פתח אחד הנאשמים את דלת הרכב, כיבה אותו והוציא את המפתחות. נאשם אחר מיהר ליטול ממנה את מכשיר הטלפון הנייד שלה כדי למנוע ממנה להתקשר למשטרה או להזעיק עזרה.

האישה ההמומה ניסתה לצעוק לעזרה אך השלושה משכו אותה בידיה וגררו אותה אל מחוץ לרכב, השכיבו אותה על הרצפה והחלו לחבוט בה ללא רחם. במשך דקות ארוכות הם היכו אותה באגרופים ובעטו בה בכל חלקי גופה, כשהיא מתחננת בפניהם שיעזבו אותה ויניחו לה לנפשה.

השלושה לא המשיכו ואיימו עליה שהם גם יפגעו בילדים שלה. בסופו של דבר, אחר דקות ארוכות של אלימות קשה, התעלפה האישה והשלושה מיהרו לעזוב את המקום. עוברי אורח שמצאו אותה מעולפת, הזעיקו ניידת מגן דוד אדום והיא פונתה לבית החולים, שם עברה טיפול רפואי מורכב שכלל תפרים ושחזור של חלל הפה.

במהלך חקירת המשטרה, נעצרו שלושת האחים והוחלט להגיש נגדם כתב אישום בגין קשירת קשר לביצוע פשע ותקיפה בנסיבות מחמירות.