איציק עובדיה | צילום: אלירן אביטל

   

הערב (שני) החליט דירקטוריון החברה העירונית כי איציק עובדיה ימונה למנכ"ל החברה באופן קבוע.

כזכור, וועדת הבחינה החיצונית לבחירת מנכ"ל לחברה העירונית רחובות לתרבות נופש וספורט התכנסה בשבוע שעבר לקבלת החלטה מבין המועמדים שהופיעו מולה. חבריה החליטו פה אחד להמליץ בפני דירקטוריון החברה העירונית לבחור באיציק עובדיה כמנכ"ל החברה העירונית.  

המינוי הובא לאישור דירקטוריון החברה בישיבתה הערב. בהצבעה שנערכה הוחלט פה אחד לקבל את המלצת וועדת האיתור .

איציק עובדיה (48), תושב העיר רחובות, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, החל את דרכו  עם הקמת החברה העירונית ב2011 כמנהל מחלקת הספורט, ולאחר מכן כמנהל אגף הספורט. לפני כשנתיים הוא נבחר במכרז לסמנכ״ל החברה  העירונית. החל מדצמבר 2018 הוא מכהן כמ"מ מנכ"ל החברה העירונית.

ראש העירייה, רחמים מלול, בירך על המינוי ואמר כי: "בחודשים האחרונים איציק עובדיה הוביל את החברה באופן מעורר הערכה, ואין לי ספק כי החברה העירונית תתברך בכושר המנהיגות, הניסיון, והיכולות שהוא מביא עמו לתפקיד זה".

"החברה העירונית היא עולם ומלואו, ארגון מרתק בעל נפח עשייה מגוון ואחריות רבה בעיר רחובות", אמר עובדיה והוסיף: "בארגון הזה עובדים מתוך תחושת שליחות,  במקצועיות ובשירותיות. אני שמח מאוד לקבל על עצמי את תפקיד המנכ"ל. אני רואה בכך אחריות גדולה. יחד עם העובדים והמנהלים בחברה, נחתור להעניק לתושבי העיר את השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחומי התרבות, הספורט והחינוך הלא פורמלי. תודה מיוחדת לראש העיר, רחמים מלול וכן לחברי הדירקטוריון על האמון שנתנו בי".