צעירה מרחובות ביקשה להיפרד מבן זוגה לשעבר, אך מאז, לטענתה, הוא אינו מרפה ממנה. השיא היה כאשר הוא סיפר לה שהוא נשא של מחלת מין, ועליה להיבדק במהירות שכן היא ככל הנראה נדבקה. במשך שבועות חששה הצעירה כי היא חולה, אך בסוף התברר כי בן הזוג בדה את הסיפור.

המתינה שבועיים לתוצאות | צילום המחשה: Pixabay

לפני כשבועיים פנתה צעירה תושבת רחובות בשנות ה־20 לחייה לבית משפט השלום בעיר וביקשה להוציא צו הרחקה נגד בן זוגה לשעבר. היא ציינה כי במשך שנתיים היא ניהלה מערכת יחסים זוגית עם האיש, בן גילה, אף הוא תושב העיר, אך כעבור שנתיים היא החליטה לסיים את הקשר.

מאז, כך היא טוענת, ניסה בן הזוג לשעבר ליצור עימה קשר בכל דרך, התקשר פעמים רבות וביקש ממנה לשקול שוב את החלטתה, אך היא התבצרה בעמדתה וביקשה ממנו שלא ליצור עימה שוב קשר.

למרות דרישתה, המשיך הצעיר להטרידה ואף סיפר לה כי הוא נמצא בתהליכים של חזרה בתשובה ולכן הוא אדם טוב יותר וברצונו שתחזור אליו, הצעה שגם אותה דחתה.

השיא, כך טוענת הצעירה, הגיע כאשר בן הזוג לשעבר הוליך אותה שולל וביקש ממנה ללכת להיבדק בבית חולים, שכן הוא אובחן כלוקה במחלת מין קשה וישנם סיכויים גבוהים שגם היא נדבקה בה. הצעירה מיהרה לגשת לקופת החולים לבצע בדיקות, שקבלת התוצאות הסופיות עבורן לוקחת כשבועיים. במשך כל פרק זמן הזה היא נאלצה להסתובב עם החשש שנדבקה במחלה, וסבלה מחרדות.

כאשר הגיעו התוצאות והתברר כי היא בריאה, סיפר לה הצעיר כי המציא את הכל כדי להתקרב אליה.

בעקבות כל אלה החליטה הצעירה לפנות לבית המשפט ולבקש להוציא נגדו צו הרחקה. בסופו של דיון משפטי בנוכחות הצעיר הוסכם שהוא לא יצור עימה קשר או יתקרב אליה שוב.