אלפי אנשים הגיעו אמש (רביעי) לגן המייסדים ברחובות להופעה של אהוד בנאי. להופעתו של בנאי, שבה צפה הקהל בישיבה, קדמה הופעתו של משה להב 'הטיש הגדול'.היה זה יום אחרון לחגיגות סוף הקיץ ברחובות של החברה העירונית ועיריית רחובות, בהן השתתפו השנה כ-12 אלף איש.

12 אלף איש בהופעת סוף הקיץ | צילום: דוברות עיריית רחובות

ביום ראשון יסתיים החופש הגדול לשנת 2018, וברחובות סגרו את הקיץ ברצף מופעים ופעילויות. ההופעות שחתמו את האירועים היו הופעתיהם של אהוד בנאי ומשה להב, בהן נכחו כ-3000 איש. במהלך השבוע התקיימו גם הופעות לילדים ובני נוער שנערכו ללא עלות. 

חוגגים את סוף החופש הגדול בגן המייסדים | צילום: דוברות עיריית רחובות

נזכיר שביום שני התקיים בגן המייסדים מיזם "לא לדאוגוסט" של משרד התרבות, במהלכו נהנו כ-4000 מילדי העיר מהפנינג בסימן "שירי הילדים הגדולים של ישראל", ועל הבמה המרכזית הופיעו כוכב הילדים, דוד חיים, והזמרת אביבה אבידן במופע בסימן "הצדעה לזמר העברי". בהמשך עלה לבמה הכוכב איתי לוי.

ביום שלישי הגיע תורו של הנוער לחגוג בחגיגת סוף קיץ לנוער עם סקאזי, מרגי, והצמד בן זיני וטיילור. כ-5000 בני נוער השתתפו בהופעות הללו. 

אהוד בנאי בגן המייסדים | צילום: דוברות עיריית רחובות

מנכ״ל עיריית רחובות, דורון מילברג בירך את הקהל אמש ואמר: ״חגיגות סוף הקיץ הם שיאם של אירועי הקיץ ברחובות.לאורך כל החופש נהניתם ממגוון אירועי תרבות: מופעים, פסטיבלים ושירים במקומות מרכזיים ובשכונות. היום אנחנו חותמים את הקיץ עם הגדול מכולם- אהוד בנאי, במימון בימות פיס. אנו מאחלים לכל תושבי העיר שנה טובה ומוצלחת, והרבה הנאה מכל הפעילויות בעיר".