היא שרה מדי יום חמישי מול מאפייה ברחוב הרצל ברחובות ולא מפסיקה לשיר גם כשבאים הפקחים. כעת יוצאת רננה אורן (34) במופע חדש ולא מהססת לחשוף בהומור גדול פרטים אינטימיים על חייה. סיפור ט"ו באב יוצא דופן. 

רננה אורן. אנשים מרגישים בנוח | צילום אתי פריד סטודיו לצילום

אורן היא תושבת גדרה, ויש מי שזוכר אותה כ'זמרת הא-מינית' מהתכנית 'הכוכב הבא'. בשנים האחרונות תמצאו אותה בעיקר ברחוב הרצל, מול מאפיית השרון, שם היא שרה מדי יום חמישי. 

היא א-מינית (לא נמשכת לגברים או נשים), אל הורית (לא מעוניינת להביא ילדים לעולם), בעבר סבלה מהפרעת או סי די (הפרעה טורדנית כפייתית) ובמופע החדש שלה "מאחורי הקלעים" היא מדברת על הכול. זה אמנם נשמע רציני, אבל למעשה מדובר באישה בעלת חוש הומור מפותח שמעלה מופע מצחיק במיוחד. 

"עבדתי על המופע שלוש שנים", היא מספרת. "אלה סיפורים מהחיים שלי, לכל סיפור יש אמירה, פאנץ', ושיר שקשור אליו". לדוגמא, היא מספרת על חיי האהבה שלה כבחורה לא רזה ששוקלת מעל 100 קילו. "אלה תובנות נורא עמוקות שקיבלתי. חמש שנים הייתי מאוהבת במישהו, הלכתי לתזונאית ועשיתי ספורט ואני מספרת בהופעה על הדיאטה שעשיתי כדי לאשר את עצמי, כשבעצם כל מה שאני צריכה זה לאהוב את עצמי".

לדבריה לא פשוט להיות א-מינית, אל הורית, ועדיין לחפש אהבה. "בן אדם שרוצה ילדים זה איקס, בן אדם שרוצה סקס זה איקס. נשאר לי אחד ממאתיים אנשים", היא מספרת בגילוי לב. "ברגע שאני מספרת במופע שאני אל-הורית, ואיך הגיבה המשפחה לזה, אנשים מרגישים בנוח להיפתח".

למי מיועד המופע?

"זה מופע השראה. הוא מתאים לכולם, גם למי שעדיין מתבייש לספר מה הוא עובר. אנשים מרגישים נוח לידי, ואני מקבלת הרבה טלפונים אחרי כל מופע". לנו נותר רק לאחל לה שאחד מאותם טלפונים יביא לה גם את האהבה המיוחלת.