אמבולנסים של איחוד הצלה | צילום דוברות איחוד הצלה

  

'איחוד הצלה' מדווחים השבוע על בשורה משמחת, וכזו שעדיף שלא ניאלץ להשתמש בשירותיה. אמבולנס 'איחוד הצלה' המוצב בעיר רחובות, ועד עתה פעל רק בחלק משעות היממה יופעל על ידי נהג בשירות אזרחי (מקביל לשירות לאומי) מדי יום בשעות הבוקר, ויהווה מכפיל כוח למצבת האמבולנסים ברחובות.

האמבולנס שהופעל עד כה בשעות אחר הצהריים על ידי מתנדבים יופעל מעתה מדי בוקר באופן קבוע על ידי מתנדב שירות אזרחי, כאשר בשאר היממה ימשיך לפעול על ידי מתנדבים. 

יוני רוטנברג ראש סניף צוות 43 רחובות והסביבה: "זה יום מרגש עבורנו, בו אנו מצליחים לקדם עוד יותר את חזון ארגון איחוד הצלה והסניף והוא הענקת טיפול רפואי מהיר ומקצועי לתושבי העיר רחובות וסביבותיה. אני מודה למתנדב יוסי ניימן על בחירתו להתגייס לשירות האזרחי ולתרום יותר למען תושבי העיר ובכך להרחיב את המענה הרפואי המקצועי והמהיר". 

על כך הוסיף יוסי נימן, שיפעיל מעתה את האמבולנס, ואמר: "אני מודה לראשי הארגון והסניף על האמון והאפשרות להציל חיים. אין ספק שנוכל לקדם את המענה הרפואי המהיר והמיטבי"? 

באיחוד הצלה מדגישים שפינוי רפואי לבית חולים באמבולנס איחוד הצלה (מוקד1221) הינו ללא תשלום ומותנה בכך שהאמבולנס נמצא במשמרת ופנוי לפעילות.