נטע ברזילי בהופעה. עמוס אבל מאורגן | צילום דוברות עיריית רחובות

 כ-7000 איש בילו אמש בגן המייסדים בהופעתה של נטע ברזילי, שהתקיימה בסיום יריד התעסוקה לבני הנוער שארגנה מחלקת הנוער באגף החינוך ברחובות. בעירייה מדווחים שכל המשרות שהוצעו ביריד נחטפו. 

במהלך אחר הצהריים הגיעו כ-1500 בני נוער רחובותיים להתרשם מ- 500 משרות מגוונות שקובצו עבורם. רובם הרוויחו כפול ונשארו גם להופעתה של נטע ברזילי. הופעה שהייתה "הימור" מוצלח של מחלקת הנוער שהזמינו אותה להופעה לאחר שזכתה בתכנית 'הכוכב הבא', ולפני הזכייה באירווזיון. 

לקראת סיום היריד הפך גן המייסדים לצפוף במיוחד, כשאלפי צופים, מרחובות והסביבה, הגיעו להופעה שהייתה פתוחה לציבור הרחב בחינם. ברזילי התקבלה בחום רב על הבמה על ידי נכבדי העיר ועל ידי הקהל שקיבל אותה בתשואות.

היא שרה חמישה שירים וסיימה עם השיר הזוכה toy, כשכל הקהל שר יחד אתה. ״תודה רחובות, הייתם קהל נפלא. תמשיכו לחייך לעולם ותעשו טוב״, סיכמה ברזילי. 

ומה חשבו הצופים? "היה עמוס מאוד אבל מסודר", אומרת אחת הצופות הצעירות, בת 12 בלבד, שנכחה בהופעה עם חבריה. "לא הצלחתי להגיע קרוב לבמה נטע ברזילי שרה חמישה שירים, אבל לא הכרתי את הארבעה הראשונים". בנוסף היא מדווחת בשמחה שבניגוד לאירוויזיון הפעם הגיעה ברזילי עם הלופר. 

"היו המון משפחות עם ילדים, ובני נוער, היה מאוד צפוף, ואנשים טיפסו גבוה כדי לראות אבל לא ממש הצליחו, אבל שמענו טוב", מסכמת הילדה את החוויה. 

צפו בסרטון מההופעה: