"הגשמת חלום". עומר באימון | צילום באדיבות 'עלה'

   

עומר הוא ילד בן 13 הסובל ממוגבלות, ומתקשר עם העולם באמצעות כדורגל. כאשר הגיע סיפורו לאוזני שני אנשים מיוחדים, הם הצליחו להגשים לו חלום, כשהשתתף באימון קבוצת הכדורגל 'סקציה נס ציונה'.

לפני כחודשיים הגיע לאוזני אבי לודריק, יו"ר מכבי שעריים לשעבר, וסיוון אבישג לוי, תושבת האיזור, סיפורו של עומר, שמתגורר עם עוד עשרות אנשים שסובלים כמוהו ממוגבלות שכלית במרכז 'עלה' מוריה בגדרה.

עומר, שסובל ממוגבלות שכלית התפתחותית, מקבל בשגרה טיפולים שיקומיים ולומד בבית הספר לחינוך המיוחד של 'עלה'. עם העולם עומר מתקשר בעזרת כדורגלבנות השירות הלאומי במרכז 'עלה' יצרו השנה פרויקט חדש שנקרא 'הגשמת חלומות' לדיירי המקום, ובמסגרתו הם מגשימים לכל דייר חלום, בהתאם לתחומי העניין שלו.

עומר אוהב לשחק כדורגל ואף מצליח לבעוט בכדור כאילו הוא שחקן מקצועי, וכך צמחה היוזמה להביא אותו לשחק כדורגל באימון של קבוצת כדורגל יחד עם שחקנים מקצועיים.

הן יצרו קשר עם סיוון אבישג לוי ואבי לודריק, שהרימו את הכפפה וניצחו על הפקה שבמסגרתה אנשים רבים התגייסו ועיצבו שולחן מתוקים, תיעדו בווידאו את היום והסיעו במוניותלודריק בתורו יצר קשר עם הנהלת קבוצת 'סקציה נס ציונה' בראשות המנכ"ל רונן זייגרמן והיו"ר אלי כהן, שנרתמו באופן מיידי להיות שותפים ולהגשים לעומר את החלום.

בשבוע שעבר הגיע רגע הגשמת החלום. שחקני 'סקציה נס ציונה' חיכו לעומר, והוא הצטרף אליהם לאימון. במסגרת האימון הוא תקשר עימם במחיאות כפיים, קיבל כדור חתום מהשחקנים, הורם באוויר וקיבל חולצת אליפות של הקבוצה שזה עתה עלתה לליגה הלאומית.

"זו זכות גדולה שנפלה בחלקנו להיות שותפים בהגשמת חלום. כאשר עושים דברים ממקום של נתינה ואהבת חינם מגיעים דברים מדהימים. מבחינתי זה סוג של שליחות", אמר לודריק.