מינהלת ההתחדשות העירונית קריית משה בעיריית רחובות, יחד עם משרד הבינוי והשיכון, פועלים לביצוע עבודות איטום ותחזוקת גגות בבניינים משותפים שעומדים בתנאי הסף בשכונה.

"פועלים לרווחת התושבים". מלול, צילום: אלירן אביטל

ועדי הבתים של הבניינים שיעמדו בתנאים שיפורסמו, ושלא תוקצבו לצורך תיקון גגות מתחילת 2013, מוזמנים להגיש הצעות לקבלת סיוע במימון בשווי אלפי שקלים.

ההצעות ידורגו לפני שני מדדים: אחוז הסכמות הדיירים ואחוז הדיור הציבורי בבניין. ככל שאחוז ההסכמות ואחוז הדיור הציבורי יהיו גבוהים יותר, הציון יהיה גבוה יותר. ההצגות שידורגו במקומות הגבוהים ייבחרו למימוש הפרויקט עד למיצוי התקציב.

במסגרת זו ניתן יהיה להגיש גם פניות פרטניות של כניסות ספציפיות בבניינים בעלי מבנה מדורג, שבהם אפשר לבצע שיפוצים באופן נפרד מהכניסות האחרות (בשונה מבניינים בעלי גג אחיד לכל הכניסות).

ועדי הבתים של הבניינים שיזכו בסיוע במימון לתיקון הגגות יתבקשו להתקשר עם קבלן שהם יבחרו, מתוך מאגר הקבלנים שהקימה האגודה לתרבות הדיור שתשמש זרוע ביצועית של משרד השיכון.

"משרד השיכון ועיריית רחובות פועלים במגוון דרכים לרווחת התושבים בשכונה כבר מעכשיו, בזמן שאנו עוסקים באישור התוכניות להתחדשות עירונית בשכונה", הסביר ראש העירייה, רחמים מלול. "אחת מהן היא תיקון הגגות של הבתים המשותפים, ואני מקווה כי התושבים ינצלו את מלוא התקציב המוקדש לכך".

לנצל את התקציב. צור, צילום: דני בכר

חבר המועצה גיא צור, מחזיק תיק התחדשות עירונית, בירך על המהלך: "אנו מודים למשרד השיכון, שמשלב עמנו מאמצים לטיפול בצורכי השכונה עוד בטרם ההתחדשות העירונית. אני קורא לוועדי הבתים שזקוקים לשיפוץ גגות ועומדים בתנאי הסף להגיש את המסמכים הנדרשים ולנצל את התקצוב שנועד עבורם".

ניתן לקבל את המסמכים להגשת ההצעות במינהלת התחדשות עירונית קריית משה מול טוכמן 108, בימים א'- ה', בין השעות 9:00-15:00, או באמצעות פניה לדוא"ל Sivan.ad@rehovot.muni.il או בטלפונים08-9571881/2.
המועד האחרון להגשה: 10.3.19.