בית הספר למנהיגות נוער, הפועל זו שנה רביעית בעירונוער ציין השבוע את פתיחת השנה. באירוע השתתף גם הג'ודו'קא זוכה מדליית ארד באולימפיאדת ריו דה ז'נרו, אורי ששון, שהעביר הרצאה בנושא "הדרך לפריצת דרך". על הצד האמנותי הייתה אחראית להקת הנוער העירונית "העירומיוזיק".

פותחים שנה בביה"ס למנהיגות | צילום: דוברות עיריית רחובות

באירוע החגיגי נכחו ראש העירייה, רחמים מלול ומכובדים רבים נוספים, ביניהם המנהל היישובי של הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, דוד מנצור ויו"ר ועד ההורים העירוני, צופית גולן. אורחי הכבוד היו כמובן בני הנוער.

בית הספר למנהיגות נוער פועל תחת מחלקת הילדים והנוער בעירונוער בניהולו של אבי יוספי. פעילותו נערכת בשיתוף פעולה של כל גופי הנוער הפועלים בעיר. בית הספר הינו מודל ייחודי בארץ, ומשתתפים בו 560 בני נוער ב-17 קבוצות מנהיגות שונות. הקו המנחה הוא שכל נערה ונער מרחבי העיר יוכל למצוא את מקומו ולהשתלב באחת מקבוצות המנהיגות.

בין הקבוצות השונות הפועלות בביה"ס למנהיגות: שגרירים צעירים, חיות במה, מועצת נוער עירונית, רקפת, נאס"א, יוניסטרים, עירומיוזיק, קבוצת בנות, קול משותף, סיירת מנהיגות, מנהיגות קמ"ה, הדור הבא, פרלמנט הילדים. כל הקבוצות מלוות ע"י אנשי מקצוע בתחומים הרלוונטיים ומדריכים חברתיים.

פותחים שנה בביה"ס למנהיגות | צילום: דוברות עיריית רחובות

מלול: "בית הספר למנהיגות נוער הינו פרויקט ייחודי ומאד משמעותי לעיר שלנו. אני מברך את הפעילות הייחודית  שנעשית בעירונוער, מדי שנה, אשר מקנה כלים ומכשירה מאות בני הנוער תושבי העיר רחובות, למנהיגות כבר מגיל צעיר".

"אני קורא לעוד ועוד בני נוער תושבי העיר, להצטרף לפעילות המבורכת של בית הספר למנהיגות  נוער ולהוות חלק מפסיפס מגוון של הנוער, אשר ירכיב את מנהגי המחר בעיר רחובות  ובמדינת ישראל", הוסיף מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום.