ראש העיר רחמים מלול | צילום: דוברות עיריית רחובות

    

הכנס ייערך בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף. הוא מיועד ליזמים, חברות ועסקים מהעיר, שמעוניינים לשמוע על האפשרויות הפתוחות בפניהם להרחבת שווקי הפעילות שלהם באמצעות הרשפ"ת - הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות המופקדת על ניהול רכש הגומלין של מדינת ישראל. כמו גם על כלי הסיוע שמעמיד לרשותם משרד הכלכלה והתעשייה, מענקים חדשים מטעם רשות החדשנות ועוד.

האירוע ייפתח בהרמת כוסית לרגל השנה החדשה במעמד ראש העירייה, רחמים מלול: "אני מברך על שיתוף הפעולה של מינהלת אזורי התעסוקה עם משרד הכלכלה והתעשייה, הרשפ״ת ורשות החדשנות. אנו מייחסים חשיבות רבה לקידום המסחר והתעסוקה בעיר רחובות, ואני מזמין יזמים ויזמיות , בעלי עסקים וחברות על מנת להיחשף לשלל האפשרויות העומדות בפניהם״.

עו״ד עדי מוטולה ספיר, ראש מינהלת איזורי תעסוקה: "מינהלת אזורי התעסוקה חרתה על דגלה לקדם באופן אקטיבי את הנגשת המידע והכלים אשר יש בהם כדי לסייע לעסקים ומיזמים לפרוץ גבולות. הכנס הוא תוצר של שיתוף פעולה מצוין בין כל הגורמים המעורבים״.

הכנס וההשתתפות בו היא ללא עלות, בהרשמה מראש. הוא ייערך ביום ראשון,  22.9.19,  במלון לאונרדו ברחובות, בין השעות 14:30-17:00.

רוצים להגיע? הירשמו כאן