יום המורה המתקיים היום (חמישי) ברחבי הארץ, הוא יום הוקרה והערכה למורות ולמורים, לגננות ולגננים, למנהלות ולמנהלים ולכל מי שעוסק במלאכת החינוך. בבתי הספר ברחובות התקיימו מגוון פעילויות שהביעו הערכה לאנשים שמעצבים את דור העתיד.

יום המורה 2018 ברחובות | צילום: דוברות עיריית רחובות

בחלק מבתי הספר נערכה קבלת פנים חגיגית למורים בשער בית הספר, באחרים חולקו פרחים, התקיימו ארוחות חגיגיות בחדרי המורים, והורים החליפו את המורים בכיתות. 

עיריית רחובות באמצעות אגף החינוך הצדיעה לצוותים החינוכיים באמצעות תשורות שנשלחו לכל מוסדות החינוך בעיר. מדובר בבמתנה צנועה וסמלית - קופסת זרעים, אשר מסמלת את עבודתם של צוותי החינוך בהטמנת הזרעים להצלחתם וחינוכם של ילדי העיר.

המתנה למורים | צילום: דוברות עיריית רחובות

"כמי שעסק בחינוך במשך שנים, אני מבין היטב את גודל האחריות ואת ההשקעה הרבה של צוותי החינוך בכל יום בחינוך הילדים. הגננות והגננים, המורות והמורים, המנהלות והמנהלים וכל עובדי ההוראה בעיר הם הפסיפס האנושי אשר הופך את מערכת החינוך העירונית לאחת הטובות בישראל, והיום אנחנו אומרים להם : תודה רבה והערכה גדולה!", אמר ראש העירייה, רחמים מלול. 

שולחן ערוך למורים בביה"ס 'נועם' בנות | צילום: דוברות עיריית רחובות

על הדברים הללו הוסיף סגן ראש העירייה, ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום ואמר: "היום הוא היום של הצוותים החינוכיים, יום המורה. אני מצדיע לכל עובדי ההוראה בעיר על העבודה המסורה, החריצות והערכים בחינוך דור העתיד שלנו בעיר".

ארוחה למורים ב'בכור לוי' | צילום: דוברות עיריית רחובות

״אנחנו ההורים רואים בצוותי החינוך שותפים שלנו בגידול וטיפוח היקר לנו מכל.
אנחנו מלאי הערכה על ההשקעה הרבה, המסירות והמאמץ הרב, יום המורה הינו הזדמנות נהדרת עבורנו ההורים לעצור לרגע ולומר בפשטות-תודה!״, סיכמה צופית גולן יו״ר הנהגת ההורים העירונית.