במשך חודשים ארוכים ניהלה צעירה בשנות ה־30 לחייה פרשיית אהבים עם גבר מבוגר ממנה. הגבר טען כי הוא אינו מעוניין להמשיך בנישואיו וכי אף פתח בהליכי גירושים שאמורים להסתיים במוקדם או במאוחר ולאפשר לו להתחיל חיים חדשים.

צילום המחשה: shutterstock

אלא שלאחרונה, כך היא טענה, מי שהפכה אותה למטרה היא האישה החוקית, שמאיימת כי תפיץ עליה שמועות זדוניות ואף עקבה אחריה במספר הזדמנויות לאירועים המוניים ושם תקפה אותה.

לדברי הצעירה, לפני כחודשיים החל השלב הסופי של הליך הגירושין והיא עברה להתגורר עם הגבר בביתו שבראשון לציון, לשם גם הגיעו ילדיו על פי הסדרי הראייה שנקבעו.

בכל אחת מהפעמים האלה, כך טענה הצעירה, ניגש אליה אחד הילדים וסיפר לה כי אמו אומרת עליה דברים לא יפים ואף ביקשה מהם להשיג את הכתובת המדויקת של הדירה שבה התגוררה קודם.

עוד טענה הצעירה כי לפני כחודשיים, בעת שהיתה באירוע משפחתי, עקבה אחריה האישה עד לאולם ובנוכחות בני משפחתה הטיחה בה שהיא פירקה לה את הזוגיות והרסה לה את החיים.

שבועיים לאחר מכן, בעת שהלכה עם חברות למופע מוזיקה, היא גילתה כי שורה מעליה יושבת האישה, והיא דחפה אותה בחוזקה והיכתה אותה בעזרת התיק שלה, תוך שהיא צורחת ומקללת אותה עד שמאבטחים נאלצו להגיע ולהרגיע אותה. האירוע הסתיים בתלונה בתחנת המשטרה.

לפני כשבועיים פנתה הצעירה לבית המשפט וביקשה להוציא צו הרחקה נגד האישה, בטענה שהיא חוששת לפגיעה בה. בית המשפט התרשם כי ישנה סכנה והוציא צו הרחקה ומניעת הטרדה נגד הגרושה ודרישה שלא ליצור קשר עם הצעירה או להתקרב אליה.