פנחס הומינר ששימש כחבר מועצה ומחזיק תיק הכספים בעירייה, מתמודד לכהונה נוספת בעירייה בראש רשימה חסידית - חברתית. מדובר ברשימה יוצאת דופן המאגדת מאחוריה פעילים ותומכים ממגזרים שונים בעיר ומשלבת חרדים וחילוניים. כעת מציג הומינר את שאר המתמודדים מטעמו.

פעילים חדשים הצטרפו להומינר | צילום: יח"צ

במקום השני ניצב אופיר אזרד, 42, מפיק אירועים, נשוי ואב לחמישה. בנוסף משמש כמרצה ופעיל חברתי מוכר וממייסדי העמותה הרחובותית 'חסדי רחמים ונתן' העוסקת בסיוע לנזקקים.

"הכרתי את פנחס הומינר וראיתי את עשייתו הברוכה בעירייה, את קירוב הלבבות ואת מעשי החסד בארגון 'לשבוע' שהוא מראשיו ואשר מחלקים מזון ושתיה ללא תשלום בבית החולים 'קפלן'. אני שמח להצטרף לחבורה של אנשים נפלאים שפועלים עם הנשמה בשביל כולם, מכל העדות והחוגים", אומר אזרד. 

את המקום השלישי מאייש עו"ד שלום וייס. "פנחס הומינר הוא האיש שמאחד בעיר בפועל בין כל המגזרים בעיר והינו איש עשייה וחסד מהמעלה הראשונה. לכבוד הוא לי להצטרף לרשימתו ואני מתכוון לפעול למען תושבי העיר ללא הבדל", אומר וייס.

יורי כהנוב, יוסי בן ארויה, פנחס הומינר ועו"ד שלום וייס. מאחדים כוחות | צילום יח"צ

במקום הרביעי הוצב אלי טייטלבוים יו״‏ר 'הצלה רחובות' המשמש ככונן פעיל במד״‏א.

את החמישייה הראשונה סוגר רס״‏ן במיל' יעקב ויינטראוב מקהילת פא"י. דמות מוכרת ואהודה ברחובות. בהמשך הוצבו נציגי הקהילות דז'יקוב ויז'ניץ, צאנז והכלל חסידי.

עם הגשת הרשימה אמר הומינר: ״‏הגשנו כעת את הרשימה החברתית המנצחת בראשותי. באנו לעבוד עבור תושבי רחובות, ובעזרת ה' ובעזרתכם תושבי העיר, ניכנס למועצת העירייה כסיעה גדולה ומובילה, וככוח חברתי משפיע שיחולל מהפך בעיר בכל התחומים״‏.

עוד הוסיף הומינר: ״‏נפעל לכך ששליש מהחניות 'כחול לבן' יהיו ללא תשלום, נשפר משמעותית את פרוטוקול הניקיון ונהווה כתובת זמינה לכל תושב בכל בעיה העירונית״‏.