רשימת 'נס ציונה ירוקה' בראשותו של פעיל הסביבה הוותיק וחבר מועצת העיר לשעבר נאור ירושלמי, השיקה את קמפיין הבחירות שלה למועצת העיר. באירוע השתתפו עשרות תושבים, וכיבדו אותו בנוכחותם ובדברי ברכה ותמיכה ראש העירייה, יוסי שבו, וח"כ יעל כהן־פארן, נציגת מפלגת 'התנועה הירוקה' בכנסת.

ירושלמי (משמאל) ואנוקוב | צילום: פרטי

ירושלמי כיהן בעבר כחבר מועצת העיר בנס ציונה, והוא פועל כבר קרוב ל־20 שנה למען גבעות הכורכר ולקידום נושאי סביבה וחינוך בעיר.

ירושלמי הוא יליד רחובות, ואף שימש כדובר עיריית רחובות בתקופתו של ראש העירייה מיכאל (מיש) לפידות. בין תפקידיו הציבוריים ניתן למנות חברות בהנהלת 'רשות הטבע והגנים' ובדירקטוריון איגוד ערים לאיכות הסביבה דרום יהודה.

באירוע הוצג גם מספר שניים ברשימת 'נס ציונה ירוקה' למועצת העירגיל אנוקובלשעבר יו"ר ועד ההורים היישובי, ופעיל ותיק בנושאי ספורט, המכהן כחבר הנהלה ומזכיר אגודת הכדוריד העירונית 'א.כ. נס ציונה'. אנוקוב הוא מהנדס מכונות בהשכלתו ובעל תואר שני במנהל עסקים, ושירת בצה"ל כקצין קרבי.

לדברי ירושלמי, רשימת 'נס ציונה ירוקה' פועלת לשמור על נס ציונה כעיר עם לב של מושבה. "אנחנו נכנסים למועצת העיר כדי לשמור על האופי של העיר שלנו, וכדי לשמור על מי שייבחר לראשות העירייה, שלא ישכח את הבטחות הבחירות שלו, ולא יהפוך את העיר ליער של בניינים שביניהם נחלים של פקקי תנועה".